Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Otowice

Otowice, kujawsko-pomorskie

  • 119 000 zł
  • 1 484 m²
  • 80,19 zł/m²

Zdjęcie

Sławomir Tabaczy...

Skontaktuj się

Działka budowlana Otowice

Otowice, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

119 000 zł

1 484 m²

80,19 zł/m²

Działka budowlana Otowice

Zaktualizowane: 12 maja 2026

119 000 zł 1 484 m² 80,19 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 119 000 zł (80,19 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 1 484 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: ART NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1948/14580/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OPIS NIERUCHOMOŚCI
Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1484 m² położona w miejscowości Otowice, w gminie Dąbrowa Chełmińska idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości natury.
Działka położona jest w cichej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie lasu, który zapewnia prywatność, świeże powietrze i doskonałe warunki do wypoczynku. To idealna przestrzeń na budowę domu dla osób ceniących harmonię z naturą. (...)

Agent

Sławomir Tabaczyński

667 447...

667 447 877

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

667 447...

667 447 877

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy